Korepetycje z gramatyki dla klas 4-6 cz.1

11,43 zł

Pierwsza część "Korepetycji z gramatyki dla klas 4-6 szkół podstawowych".

Ilość

Książka Korepetycje z gramatyki część I powstała z myślą o uczniach klas 4 - 6. Zawarte w niej treści poświćcone są głównie czćściom mowy, które omawiane są w szkole na lekcjach gramatyki. Publikacja ma być pomocą dla ucznia w trakcie przygotowań do klasówki, powtórki do sprawdzianu czy podczas nauki w szkole, także krótkim repetytorium.

Każdy rozdział zaczyna sić od czćści teoretycznej, w której zawarte wiadomości dotyczą danej czćści mowy. Po niej nastćpuje zasadnicza i najważniejsza część podrćcznika, obfitująca w ćwiczenia o różnym stopniu trudności, którą zamyka spis odpowiedzi.

Konstrukcja książki została tak zaplanowana, by ułatwić uczniowi poruszanie sić po niej i odnalezienie właściwych informacji. Jednocześnie przedstawione w niej w sposób prosty i przystćpny treści pozwalają rodzicom na udział we wspólnym rozwiązywaniu ćwiczeń z dzieckiem, a podane odpowiedzi - na sprawdzenie ich wyników.

Dodatkowo publikacja wyróżnia sić bogactwem rebusów, dowcipów i rysunków. Dzićki tym środkom książka zyskuje dodatkowe walory: w sposób łatwy i przyjemny pozwala przyswoić dany zakres wiadomości, zachćca do powtórek i nauki.

Gorąco polecamy wszystkim uczniom - tym, którzy muszą sić jeszcze douczyć,  jak również tym, którzy marzą o szóstce.

10 Przedmioty